FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

MIR
Młodszy Trampkarz

Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 3

PostWysłany: Nie 22:59, 04 Gru 2005    Temat postu: LIGA ZIMOWA Kolejka PIERWSZA

W końcu zainaugurowaliśmy Ligę Zimową. Do rozgrywek przystąpiło 10 ekip. Niektóre znane już z IV ligi ale także klika nowych. Pierwsza kolejka to przetarcie się drużyn zapoznanie z zasadami boiskiem i poziomem ligi. Na pierwszy ogień poszły drużyny Davinnes i Drink Teamu . Ekipa Drinków wzmocniła skład o napastnika i bramkarza. Wzmocnienie widać było na boisku ich nowi zawodnicy byli pewnymi punktami swojej drużyny. Bramkarz bronił znakomicie a napastnik Tomasz Biejaga (za błąd w nazwisku przepraszam) zdobył 3 bramki. Niemniej było to wyrównane widowisko a wynik 4:1 dla Drinków jest tak wysoki z powodu fatalnej nieskuteczności ekipy Davinnes. Jednak nie ma się co przejmować to dopiero początek ligi i wszystko jest do poprawienia. Najciekawiej było w meczu ekipy Strefa 11 i Team One. Ekipy zaprezentowały ofensywny styl poparty niezłą techniką. 13 goli z tego przynajmniej połowa niezwykłej urody. Szczególnie 2 bramki ekipy Strefy nadawały by się do magazyny Eurogol J. W obydwu ekipach punktowały gwiazdy swoich druzyn, W strefie Robert Borek, Robert Niedospiał i Mateusz Lisowski a w Team One Wolan Józef i Łukasz Kuduk. To zacięte widowisko na swoją korzyść rozstrzygnęła ekipa Strefy wygrywając po emocjonującym meczu z pretendentem do pierwszego miejsca 7:6.
Także mecz Wawelu z SPB Wyborowa był ciekawy. Wawel znamy od lat a SPB Wyborowa to nowa drużyna. Początkowo wyglądało na pewne zwycięstwo SPB jednak Wawel rozkręcał się z minuty na minutę wyprowadzając ze stanu 0:1 na 5:1 bo bardzo dobrej grze. SPB stawiła się na mecz z krótką ławką która jeszcze w czasie gry skurczyła się do jednego zmiennika co także miało wpływ na wynik. Myślę jednak ze możemy się spodziewać po tej ekipie dużo lepszej gry w następnych meczach. Mecz Lexmark i Old Grzegorzecki został przełożony na inny termin

konri_drink_team

Posty: 6

PostWysłany: Nie 23:58, 04 Gru 2005    Temat postu:

MIR nasz bramkarz zatrzyma nawet pociag !! tomek ma kopyto !! lysy wypracowal polowe bramek !! obrona zlozona z mackow na medal !! a daviness niech sie cieszy ze musialem byc dzis w pracy bo NA PEWNO tez bym cos strzelil a tak to musze teraz gonic kolegow w klasyfikacji strzelcow:)))

PostWysłany: Sob 2:44, 28 Kwi 2007    Temat postu:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ..::MSJ::.. Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)